Kup Bilet TEDxPoznańSalon Gra

Organizatorzy TEDxPoznań

Marta Bakaj

Marta Bakaj

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, na której ukończyła hydrogeologię i geologię inżynierską. Od kilku lat zgłębia tajniki reklamy telewizyjnej oraz internetowej, a także planuje i realizuje kampanie reklamowe w mediach. Miłośniczka podróżowania, rowerowych wycieczek i dobrej muzyki. Lubi otaczać się ludźmi, a uśmiech na jej twarzy widnieje nieustannie, bo dzień zaczęty od uśmiechu musi być dniem dobrym.
Monika Filipkowska

Monika Filipkowska

Z wykształcenia socjolog, z zawodu programistka, z pasji – fascynatka wirtualnej komunikacji. Wiecznie głodna - świata i czekolady. Entuzjastka e-biznesów i start-upów. Zakochana w starych filmach i książkach fantasy, przez które zarwała niejedną noc. Nie znosi nudy, dlatego ciągle angażuje się w nowe projekty i podejmuje kolejne wyzwania przekonana, że niemożliwe, to tylko kwestia czasu.
Anna Główczyńska

Anna Główczyńska

Studiuje i studiowała anglistykę i bohemistykę (tu zamiast dyplomu: umiłowanie czeskiego i czeskich miasteczek). Czyta na głos, również w radiu i (kiedyś) w teatrze. Przy okazji czytania szuka przyszłych prelegentów. Tłumaczy i pisze. Nie lubi zmywać.
Łukasz Jankowski

Łukasz Jankowski

Student Informatyki, lubi angażować się w wolontariaty. Interesuje się lotnictwem. Od czasu do czasu lubi żonglować.
Daniel Nowak

Daniel Nowak

Absolwent Politechniki Poznańskiej oraz Uniwersytetu Adama Mickiewicza na kierunku podyplomowym. Lubi sporty, podróże oraz zarażać ludzi pozytywną energią. Twórca pierwszego i na razie jedynego w Polsce oprogramowania do szkolenia dyspozytorów karetek.
Joanna Rubin

Joanna Rubin

"Kocha jak ludziom kwitną pomysły. Zadaje bardzo dużo pytań i pasjonuje się historiami z biznesem w tle, dlatego wydała książkę „Twarze polskiego biznesu. Rozmowy Na Kawie”. Bloguje, wywiaduje i dzieli się tym, co usłyszy. Podpisuje się pod słowami swojej ulubionej prelegentki TED, Brene Brown: "Wrażliwość nie jest oznaką słabości. To matka kreatywności, innowacji i zmian”. Zauroczona po uszy w Mambie, w wyżle weimarskim, który zna się na zegarku".
Daria Weryńska

Daria Weryńska

Studentka architektury, prezenterka radiowa i grafik po godzinach. Entuzjastka języków obcych, kolorowych długopisów, muzyki islandzkiej, fanka pieczarek, liściastych herbat i zimnego mięsa.
Ida Wołoszyn

Ida Wołoszyn

Hanna Wydrych

Hanna Wydrych

Marzycielka, optymistka w ciągłym ruchu, wierząca w to, że każdy z nas ma historię wartą poznania. Zafascynowania ludzkimi możliwościami, startup’ami, podróżami, językami i otaczającym światem. W życiu stara się kierować dewizą „bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć”, w wolnych chwilach – studiuje ekonomię na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

oraz:
Sebastian Dacków, Ewa Dziardziel, Katarzyna Owsianna, Katarzyna Wolska.

Przyjaciele TEDxPoznań

Maciej Kautz

Maciej Kautz

Maciek wprowadza w klimat TEDx’a. I w dobry nastrój. Zapowiada prelegentów, ale i dba o to, by publiczność poznała ich mniej oficjalną stronę. Zagaduje – ale nie na śmierć. Jak do tej pory. Prowadził już TEDx Poznań 2013 i 2014.
Tomasz Kretek

Tomasz Kretek

Pasjonat logistyki i nowych technologii. Lubi niekonwencjonalne rozwiązania, podróże i squasha. Współzałożyciel start-upu Sellbox, który ostatnio skupia się na połączeniu gotowania, Internetu i chłodzonych ciężarówek. Współtworzył TEDxPoznań od początku, przez ponad 5 lat, łącząc wszystkie kropki, które były w zasięgu. Gdyby miał skrzydła, obleciałby całą linię brzegową. W jedną i drugą stronę.
Joanna Rada

Joanna Rada

Wspiera prelegentów TEDx Poznań w przygotowaniu jak najlepszego i autentycznego wystąpienia. Zawodowy coach ACC, trener biznesu, doświadczony manager. Pracuje indywidualnie z ludźmi, którzy chcą znaleźć własną drogę w życiu, rozwijać skrzydła i osiągać swoje cele. Szkoli pracowników firm w komunikacji, zarządzaniu, przywództwie i sprzedaży konsultacyjnej. Pomysłodawca i organizator lokalnej społecznej inicjatywy Twórcze Ogrody w Poznaniu.W wakacje ładuje akumulatory prowadząc z mężem pensjonat Villarada.
Mikołaj Roszak

Mikołaj Roszak

Pasjonat uczenia się nowych rzeczy. Na co dzień zajmuje się pogonią za pełnią życia. Przyjaciel TEDxPoznan i świeży absolwent Uniwersytetu im. A. Mickiewicza.
Michał Szmuda

Michał Szmuda

Trener, konsultant i kierownik projektów prezentacji dla biznesu w firmie ShapelyDesign. Pasjonat przedsiębiorczości, rozwoju osobistego i myślenia wizualnego.
Monika Osakiewicz

Monika Osakiewicz

Psycholog, psychoterapeutka a także coach, na stałe związana z poradnią SELF Przyjazne Terapie. Od 15 lat pracuje jako trenerka umiejętności psychospołecznych. Prowadzi warsztaty aktywizacji zawodowej, rozwoju osobistego oraz warsztaty motywacyjne dla kobiet. Wykładowca coachingu na studiach licencjackich i magisterskich w Collegium Da Vinci.
Anna Wojciechowska

Anna Wojciechowska

Psycholog, zajmuje się psychoterapią, coachingiem i poradnictwem psychologicznym. Współpracuje z poradnią SELF Przyjazne Terapie, gdzie pracuje z dorosłymi, parami, młodzieżą i rodzinami. Była również doradcą zawodowym, doradcą personalnym oraz trenerką umiejętności psychospołecznych . Prowadziła wykłady z psychologii w szkole policealnej.

oraz:
Sebastian Filip

Współtworzyli TEDxPoznań:

Mariusz Dziechciaronek
Joanna Dziewięcka
Błażej Friedrich
Łukasz Garczewski
Bartosz Guździoł
Honorata Janas
Alicja Hałaszuk
Maja Komorowska
Marta Kowalska
Piotr Kula
Zosia Laskowska
Elwira Litaszewska
Barbara Małuszyńska
Paula Mańkowska
Magda Matuszewska
Daniel Mendalka
Klaudia Musioł
Mateusz Oktaba
Monika Synoradzka
Katarzyna Parzysz
Anna Pierańska
Paula Pietrak
Kamil Puk
Bartłomiej Rycharski
Karolina Rymer
Anna Woźniak
Tomasz Zwierzchoń