Kup Bilet TEDxPoznańSalon Gra

Media

TEDx Poznań Senses- poznaj potęgę zmysłów

Czy możemy dotknąć muzyki? Zobaczyć to co słyszymy? Czy potrafimy w pełni wykorzystać nasze zmysły? Gdzie są granice naszej percepcji? Na wszystkie te pytania odpowiemy 8 kwietnia 2017 r. w Collegium Da Vinci podczas TEDxPoznań Senses.

Zabierzemy uczestników w całodniową podróż w głąb zmysłów. Nasi prelegenci będą przewodnikami przez drogę od wzroku po smak, przez węch, dotyk i słuch. Chcemy zachęcić do przyjrzenia się swoim zmysłom, zaskoczyć ich potęgą i siłą przenikania. Pokażemy jak czuć mocniej, patrzeć szerzej, słyszeć więcej, by żyć intensywniej. Zaprosiliśmy ludzi związanych ze sztuką, muzyką, biznesem, nauką i sportem, by pokazali różnorodność, z jednej strony podstawowych, a z drugiej wciąż zadziwiających zmysłów.
– Chcemy poprzez zmysły zwrócić uwagę na aktualne problemy takie jak smog w miastach, czy poszukiwanie źródeł białka zwierzęcego – opowiada Anna Główczyńska, członkini zespołu TEDxPoznań – pokazać nowe drogi, technologie i sposoby działania m.in. konkurs pianistyczny on-line, nanomateriały, czy holakracaję, czyli nowatorski sposób działania organizacji, gdzie najważniejszy jest człowiek jako sensor. O tym wszystkim opowiedzą nasi prelegenci.
W wydarzeniu weźmie udział jedenastu mówców nie tylko z Polski, dlatego część będzie prowadzona w języku angielskim. Zachęcamy do przyjścia również mieszkających w Poznaniu obcokrajowców. Całe wydarzenie będzie tłumaczone na dwa języki: polski i angielski.

Konferencja TEDxPoznań to nie tylko prelekcje. Zaplanowaliśmy wiele konkursów, wystawy młodych artystów i afterparty na zakończenie wspólnie spędzonego dnia.
Biety są już dostępne w trzech wariantach cenowych. Standardowa cena to 59,04 zł. Drugi wariant to 69,95 – w cenie są słuchawki z tłumaczeniem. Tych, którzy zechcą wesprzeć nasze działania zachęcamy do kupienia biletu “Wspieram TEDxPoznań Senses” w cenie 79,95 zł.

Już od kilku lat TEDxPoznań jest wydarzeniem wyczekiwanym przez Poznaniaków, a coraz częściej odwiedzają nas też osoby z innych miast Polski. Do tej pory organizowaliśmy wydarzenia na które mogliśmy zaprosić do 100 uczestników, tym razem po zdobyciu licencji, możemy zaprosić aż pół tysiąca osób.
TEDx Poznań to lokalny, niezależnie organizowany event na licencji amerykańskiej fundacji TED. Jest to globalna inicjatywa, w setkach miast na świecie fani organizują lokalne eventy, podczas których wspólnie oglądają TED Talks oraz zapraszają prelegentów, by szerzyć innowacyjne idee w popularno-naukowej formie. TEDx jest organizacją non-profit.

Więcej informacji na stronie: www.tedxpoznan.pl
Link do sprzedaży biletów: https://tedxpoznan2017.evenea.pl/
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/661580117377842/

Zapraszamy do kontaktu:

media@tedxpoznan.pl

Ida Wołoszyn, tel. 669 130 666
ida.woloszyn@tedx.poznan.pl

Ewa Dziardziel, tel. 515 237 556
ewa.dziardziel@tedxpoznan.pl

Akredytacje prasowe:

W celu uzyskania akredytacji prosimy o kontakt: media@tedxpoznan.pl

Uprzejmie prosimy o zwrócenie uwagi na różnicę pomiędzy marką TED a TEDx.

TEDx to niezależnie organizowane, lokalne wydarzenie podlegające zasadom wyznaczonym przez konferencje TED. Zarówno TED jak i TEDx organizowane są pod hasłem Ideas Worth Spreading (z ang. idee warte rozpowszechniania) i taki też cel przyświeca obu tym przedsięwzięciom: promocja idei wartych rozprzestrzeniania.

TED to stowarzyszenie o 30-letniej tradycji, które dwa razy do roku zaprasza światowej sławy działaczy i liderów opinii, aby w trakcie 18 minut opowiedzieli o pomysłach zmieniających współczesny świat. Wiele z tych wystąpień można zobaczyć za darmo na www.TED.com, np.: Billa Gatesa, Sir Richarda Bransona, czy Elizabeth Gilbert.

Tegoroczna Konferencja TED odbędzie się w Vancouver i będzie trwać od 17 do 21 marca.

Więcej informacji o TED można znaleźć na stronie www.TED.com, na Twitterze @TEDTalks i na fanpage’u TED na Facebook’u.

W celu uzyskania większej ilości informacji o konferencji TEDx, polecamy oficjalną stronę: www.ted.com/tedx, lub bezpośredni kontakt z:

Melody Serafino

TEDxPR@groupsjr.com

TEDx Media Liaison